Larunbatean 17:30etan: Erreka - Burlada

ONDOREN TALDE GUZTIEN AURKEZPENA!!!

domingo, 26 de junio de 2016

Herri Krossa indartsu segitzen du


190 haur eta gazte prebenjaminetik hasita infantilak arte, eta 95 korrikalari helduen kategorian. Berriz ere izugarrizko partaidetza Herri Krossean, 38 urte betetzen dituen honetan. 

Vanesa Pacha nesketan eta Antonio Casado helduetan izan dira garaileak proba nagusian,baina bertze behin ere, nabarmendu laisterketan izandako giro bikaina.

_______________________________________
190 niños y 95 adultos han querido estar con nosotros en la 38 edición del Cross Popular de Doneztebe/ Santesteban,

Vanesa Pacha en chicas y Antonio Casado en chicos han sido los mejores en categoría absoluta. Pero destacar, ante todo, la excelente participación y el formidable ambiente que hemos tenido, una vez más, en la carrera.

SAILKAPENAK- CLASIFICACIONES

Prebenjamin mutilak/ Prebenjamin chicos:
1- Javier Zabala
2- Iker Molins
3- Jon Larunbe

Prebenjamin  neskak/ Prebenjamin chicas:
1- Enea Erkizia
2- Nahia Ziganda
3- Leire Gallego

Benjamin mutilak/ Benjamin chicos:
1- Hodei Iriarte
2- Oier Erkizia
3- Iban Baquedano

Benjamin neskak/ Benjamin chicas:
1- Alaine Huarte
2- Nerea Apezetxea
3- Nahia Sarratea

Alebin mutilak/ Alevín chicos:
1- Markel Jabalera
2- Oihan Sarratea
3- Ekaitz San Martin

Alebin neskak/ Alevín chicas:
1- Saioa San Miguel
2- Ane Martinez
3- Lucia Sanz

Infantil mutilak/ Infantil chicos:
1- Asier Ayape
2- Haritz Zulaika
3- David Ayape

Infantil neskak/ Infantil chicas:
1- Ainhoa Garcia
2- Silvia Ayape
3- Laura Urtxulutegi

Kadete neskak/ Cadete chicas:
1- Izaro Aldabe
2- Andrea Zabala

Kadete mutilak/ Cadete chicos:
1- Aimar Leache
2- Unai San Miguel

Jubenil mutilak / Juvenil chicos:
1- Iñigo Belarra

Jubenil neskak/ Juvenil chicas:
1- Amaia Jorajuria

Beterano neskak/Veteranas:
1- Esther Fernandez
2- Rosa Orofino
3- Angela Gonzalez

Beterano mutilak/ Veteranos:
1- Patxi Orofino
2- Iñaki Kabue
3- Oskar Ayape

Herrikoak neskak - Local chicas
1- Ainhoa Berasain
2- Maider Mindegia
3- Maider Jabalera

Herrikoak mutilak- Local chicos
1- Santi San Miguel
2- Xabi Bañares
3- Ibai Ordax

ABSOLUTO CHICAS- NAGUSIA NESKAK

1- VANESSA PACHA
2- MARTA MALÓN
3- MARINA VICENTE
4- VITTORI JUANICORENA
5- ARANTXA ATXUKARRO

ABSOLUTO CHICOS- NAGUSIA MUTILAK

1- ANTONIO CASADO
2- ALBERTO BARBERENA
3- DANIEL SANZ
4- SANTI SAN MIGUEL
5- IMANOL MOLINERO





No hay comentarios: