AMISTOSO

SÁBADO 25 DE AGOSTO 18:30 HORAS en DONEZTEBE:

ERREKA-BETI ONAK
-------
LARUNBATA ABUZTUAK 25 18:30etan DONEZTEBEN:

ERREKA - BETI ONAK

miércoles, 6 de febrero de 2013

Pilota: asteburuko emaitzak

TTIPI-TTAPA ( www.ttipi.net)
 
Malerrekako eskuz binakako hamekagarren txapelketaren baitan, alebin, infantil, kadete eta jubenil mailako pilotariek final laurdenetako partidak jokatu dituzte otsailaren 3an, igande goizean.
Alebinak Iruritan
Alebin mailan, Iruritan jokatuko dituzte partidak, honako emaitza hauekin:
Oskoz eta Cuairan (Oberena), 18 – Odriozola eta Salegi (Zestoa), 4
Etxeberria eta Aranburu (Andoain), 18 – Peralta eta Alzerreka (Berriotxoa), 17
Villanueva eta Lerga (Zugarralde), 0– Alberdi eta Unanue (Ilunpe), 18
Galdos eta Mintegi (Tarta Loetxe), 9 – Beitua eta Anitua (Lea Ibarra Motro), 18.
Infantilak Lesakan
Infantil mailakoak igande goizean aritu ziren Lesakan.
Salaberria eta Mariezkurrena (Erreka), 18 – Aizkorbe eta Gaskue (Erreka), 0
Osa eta Aranguren (Usurbil), 18 – Mata eta Cordon (Oberena), 8
Olaz eta Espinal (Oberena), 1 – Zubizarreta (Lapke) eta Alberdi (Ilunpe), 18
Telletxea eta Apezetxea (Erreka), 10 – Ugalde eta Etxeberria (Oiarpe), 18
Kadeteak Sunbillan
Kadete mailako pilotariek igande goizean Sunbillako pilotalekuan aritu ziren.
Okiñena eta Irurita (Oberena), 18 – I. Anso (Txaruta) eta Bidaurreta (Zugarralde), 1
Beloki eta Iturbe (Txapagain), 7- Arrizabalaga eta Urizar (Markina), 18
Petite eta Eskudro (Donibane), 18 – Marcos (Titin III) eta Anduaga (San Miguel), 16
Peña eta Mendia (Aurrera Saiaz), 14 – Egiguren eta Erauskin (Zazpi Iturri), 18.
Jubenilak Donezteben
Jubenilak, azkenik, igande goizean aritu ziren Donezteben.
Errandonea eta Martinez (Gure Txokoa), 18 – Larrea eta Aburuza (Aurrera Saiaz), 8
Laso eta Martija (Donibane), 18 – Etxebarria eta Esain (Gernika), 7
Azpiroz eta Arzallus (Oiarpe), 5 – Bakaikoa eta Medina (Erreka), 18
Mendy eta Alkasena (Gure Txokoa), 6 – Olaizola (Arkupe) eta Goñi (Oberena), 18.

No hay comentarios: